Co sądzisz o naszej nowej stronie?

wyniki

Spotkanie autorskie z Piotrem Wypychem - autorem wystawy fotograficznej "Śladami Reymonta po Ziemi Łódzkiej"

W dniu 14 września w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich odbyło się spotkanie autorskie z fotografem Piotrem Wypychem - autorem wystawy "Śladami Reymonta po Ziemi Łódzkiej".  Zrealizowana została z okazji jubileuszu - 150-lecia rocznicy urodzin Władysława Stanisława Reymonta przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Rok 2017 został ogłoszony w województwie łódzkim - rokiem Władysława Stanisława Reymonta. Autorowi towarzyszył Hieronim Szczur, krakowski poeta. Twórcy opowiadali o miejscach związanych z poszczególnymi etapami życia naszego wielkiego pisarza i jego rodziny, a także różne ciekawostki z jego biografii.

Ekspozycja, dzięki uprzejmości Łódzkiego Domu Kultury, prezentowana będzie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich do 15 października.