Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Spotkanie informacyjne

Drodzy Mieszkańcy!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne pod hasłem: „ Zdobądź solidne medyczne wykształcenie z Żakiem! Gwarancja zatrudnienia przy opiece osób starszych w Polsce i zagranicą z Promedica24!”.

Spotkanie odbędzie się w GOKiS w Kobielach Wielkich w dniu 26 września o godzinie 16:00. Spotkanie poprowadzi Starszy Specjalista ds. Rekrutacji Promedica24 Agnieszka Garbala oraz Specjalista ds. Marketingu w Szkole Żak w Radomsku Karolina Borowska.

Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości podjęcia legalnej pracy przy opiece osób starszych oraz bezpłatnym zdobyciu odpowiednich kwalifikacji zawodowych w Szkole Żak.

Szkoła Żak- największa sieć liceów i szkół policealnych w Polsce, w której można zdobyć zupełnie za darmo wykształcenie średnie oraz dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Między innymi w ofercie znajdują się kierunki medyczne: Technik Masażysta, Opiekun Medyczny. Absolwentom tych specjalizacji zapewniamy stabilne zatrudnienie na terenie Polski oraz zagranicą.

Promedica24- lider rynku opieki domowej w Polsce i Europie. Oferujemy profesjonalną i dostępną alternatywę dla domów opieki. Dostarczamy opiekę na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy starań aby rekrutować i podnosić kwalifikacje naszej kadry opiekuńczej. Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 30.100 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Przyjdź na spotkanie 26 wrzesień 2017r. Gminny Ośrodek Kultury w Kobielach Wielkich, godzina 16:00! Spotkanie jest spotkaniem informacyjnym, niezobowiązującym!


Licznik odwiedzin: 11699