Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

VII Przegląd Pieśni Maryjnych i o Matce

W dniu 16 maja odbyła się w Wielgomłynach VII edycja Przeglądu Pieśni Maryjnych i o Matce.

Wśród 33 uczestników (zespołów) wystąpiła również reprezentacja Klubu Seniora, działającego pod opieką p. Adama Kwaczały, przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich. W kategorii Chóry zajęli oni II miejsce.

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Oto lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach:

I. Grupa wiekowa - przedszkolaki:

soliści: I miejsce - Jowita Kaczmarek - Dziepółć,

zespoły: I miejsce - PSP w Wielgomłynach, opiekun P. Justyna Podsadna,

II. Grupa wiekowa - szkoły podstawowe klasy I – III:

zespoły: I miejsce - zespół PSP w Wielgomłynach, opiekun P. Urszula Urbańska,

III. Grupa wiekowa - szkoły podst. klasy IV – VI:

soliści: I miejsce - Nikola Kardas - PSP w Wielgomłynach,

II miejsce - Magdalena Kierasińska - Parafia Św. M. Kolbe w Radomsku,

III miejsce - Julita Kot - PSP wZagórzu,

zespoły: pierwszego miejsca nie przyznano

II miejsce - zespół wokalno-instrumentalny - PSP w Krzętowie,

III miejsce ex aequo: - zespół PSP w Wielgomłynach opiekun P. Katarzyna Bień,

- zespół PSP w Zagórzu, ( duet) opiekun P. Monika Foltyn,

wyróżnienie specjalne: - Jakub Jas - PSP w Zagórzu,

IV. Grupa wiekowa – młodzież gimnazjalna:

I miejsce - Julia Piszczała - PG Kobiele Wlk.,

II miejsce ex aequo:

- Julia Walaszczyk - PG w Nowej Brzeźnicy,

- Michał Makowski - zespół ludowy „Dziepółlanki”,

III miejsce - Zuzanna Woldan „Dziepółlanki”,

wyróżnienie specjalne:

- Zuzanna Woldan,

- Michał Makowski,

V. Grupa wiekowa – młodzież ponadgimnazjalna:

I miejsce - Joanna Krupa, Natalia Nowak, z akompaniamentem Marcina Popiołka

- Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku,

II miejsce - Natalia Stawiarska - I LO w Radomsku,

III miejsce - Jakub Rusajczyk ZSDiOŚ w Radomsku,

VI. Grupa wiekowa – dorośli: soliści:

I miejsce - Karolina Łuszczyna - Nowicka – Radomsko,

II miejsce - Maria Borowik - zespół „Klepisko” z Kłomnic,

III miejsce - Sabina Dziadkiewicz- chór „Złota nutka” MDK Radomsko,

duety:

wyróżnienie - Dorota Dębska i Anna Polanin - Stowarzyszenie Kobiet w Kietlinie,

chóry :

I miejsce - Chór ,, Złota nutka" MDK Radomsko,

II miejsce - Chór Klubu Seniora w Kobielach Wielkich,

zespoły ludowe / śpiewacze:

I miejsce - Stowarzyszenie Kobiet z Kietlina - zespół ludowy „Od A do Z”,

II miejsce - ,, Dziepółlanki” z Dziepółci,

zespoły rodzinne wyróżnienie - Teresa i Zdzisław Nowak - Dziepółć,

Nagroda Specjalna Kustosza Sanktuarium MB Bolesnej - Zespół PSP Wielgomłyny (opiekun pani K. Bień),

GRAND PRIX - nie przyznano.


Licznik odwiedzin: 9477